Фінансовий квест англійською мовою на тему історії грошових одиниць країн Європейського Союзу

Ініціативу провести фінансовий квест англійською мовою на тему історії грошових одиниць країн Європейського Союзу для студентів факультету обліку та фінансів і факультету проявили викладачі школи англійської мови та інтелектуального розвитку «Шерлок». Любов Шихотарова самостійно підготувала методичні матеріали, розробила сценарій тематичного заняття в межах тематики Глобального тижня грошей 2016 в Україні. Студенти активно спілкувались англійською мовою, відгадуючи країну, назву грошової одиниці.

Проведення квесту дозволяє розвивати активне фінансове пізнання студентів, сприяє розвитку їх креативного мислення, навчає долати проблеми та труднощі, а саме застосовувати свої знання на практиці в нестандартних ситуаціях, розвивати інтерактивні здібності.

Відомо, що впровадження інноваційних технологій та методик навчання сприяє різнобічному розвитку студентів, зацікавленості викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.

З 14 до 20 березня 2016 року Україна вчетверте приєдналась до міжнародної ініціативи Global Money Week. Цікавим та важливим є те, що у 2016 року темою Global Money Week є: «Бери участь. Заощаджуй розумно!».

За матеріалами офіційного сайту Луцького Національного Технічного Університету

1-money_small 2-money_small 3-money_small 4-money_small 5-money_small

 

 

 

 

 


 

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *