Містичне місце «Дірявий камінь»

Україна – надзвичайно багата на унікальні місця. Справжньою перлиною для туристів є Закарпаття. Тут і цілющі води, і гірські хребти, що мов заворожують своєю величчю, і старовинні замки, і навіть оповиті легендами і містикою природні чудеса.

Одним з таких є так званий «Дірявий камінь», що знаходиться неподалік Перечина в лісі, у надзвичайно мальовничому місці. Це величезний камінь, з отвором, через який можна увійти в його середину. Там щось на зразок печери з заглибленням під землю.

По легенді, в кінці заглиблення починається тунель, який веде до Невицького замку. Старці розповідали, що по ньому втікала славнозвісна Погань-дівча від розгніваних місцевих жителів, які захопили її палац.

Слід не втрачати такі історії свого народу, а передавати їх прийдешнім поколінням. Можна замовити класний куточок українською мовою з зображенням Дірявого каменю чи самого замку, а заоодно і розповісти дітям цю легенду.

Місцеві розповідають, що вночі біля цьої печери чути плач дівчини-втікачки. Колись пробували зафільмувати його в нічний час. Та навіть під проводом місцевих лісників знімальна група заблукала. Дісталися до нього тільки тоді, як зійшло сонце. Лісники сказали, що це привид дівчини збив їх з дороги, так вона захищає свій таємний хід до замку.


Добавить комментарий