Курси FLY HIGH

 Fly High

Це популярний курс для дітей віком 6-10 років, авторами якого є Jeanne Perrett та Сharlotte CovilI. Більш ніж 20 пісень до кожного рівня в підручнику з версією караоке сприяють швидкому вивченню та оновленню словникового запасу. Прописи у підручнику та робочому зошиті готують дітей до розпізнавання та запам’ятовування. Додаткові граматичні завдання та вправи в ігровій формі допомагають засвоєнню нових слів, виразів та граматичних конструкцій.

 

IMG_3256

Fly High 1

Із самого початку діти знайомляться з англійськими буквами, дізнаються якому звуку відповідає буква, тренуються імітувати її звук. На першому рівні діти освоюють по три букви в кожному розділі, таким чином навчання дітей проходить з постійним усним випередженням. Лексично вивчають тварин, шкільні предмети, найпростіші команди, множину іменників, цифри.

 

IMG_2260Fly High 2

Друга ступінь курсу англійської мови для молодших школярів. На даному етапі діти вивчають основні граматичні правила: присвійні займенники, запитання, ствердна та заперечна відповіді, структури “There is / There are”, запитання “Where is / Where are?”, теперішній і теперішній тривалий часи “Present simple, Present continuous”. Лексичні теми: шкільне приладдя, подарунки на день народження, члени родини, одяг, іграшки, частини тіла, хобі, меблі, акваріум, спорт.

 

IMG_3260Fly High 3

Третя ступінь курсу, в якому представлено багато цікавих уроків, теми яких охоплюють сфери сучасного життя: подорожі за кордон, вегенеріанство, спорт, гігієна, кулінарія, міста, традиції в Англії та Америці,   зоопарк та багато інших. Граматика вивчається через призму часів минулого “Past Simple”, теперішнього “Present Simple”, теперішнього тривалого “Present Continuous”.

 

IMG_3261Fly High 4

Четверта ступінь курсу для школярів молодшого шкільного віку, рекомендована для дітей, які вже досягли хороших результатів у вивченні мови. Складні і більш різноманітні тексти для читання відповідають інтересам такої вікової групи. Всі часові форми деталізовані, підкріплені вивченням частин мови, додається теперішній доконаний час “Present Perfect”.