Курси HAPPY HEARTS

Happy Hearts

Щасливі серця (Happy Hearts) це трирівневий курс для дітей віком 2-6 років. Курс розвиває аудіювання, говоріння і попередні навички читання та письма через мистецтво, музику і рухи. Це забезпечує простий, але сталий розвиток нової мови через ретельно продумані програми й особливості дитячого сприйняття.

 

Happy Hearts Starter

Рівень “Starter” є першим і вивчається дітьми у віці 3-4 років. На цьому етапі відбувається перше знайомство учнів з іноземною мовою. Вправи дозволяють задіяти всі види сприйняття і запам’ятовування інформації. Вводиться перша лексика, а саме: цифри, кольори, привітання, на основі якої вдосконалюється вимова. Навчання на даному рівні ведеться лише усно.

 

 

Happy Hearts 1

Happy Hearts 1 продовжує знайомство дітей з англійською мовою. Діти продовжують покращувати знання мови за допомогою пісень, ігoр, спілкування з викладачем та решти групи. В ігровій формі подана лексика з видами тварин, дієслів, структура “can”, ствердні і заперечні відповіді, питальні слова групи “wh-“, продовжується вивчення чисел. У цьому курсі вже використовуються елементарні прописи.

 

Happy Hearts 2

Happy Hearts 2 розрахований на дітей в 5-6 років. Вивчається в ігровій формі лексика проведення дозвілля, види їжі, структура “Let’s…”, артиклі, наказові речення. У даному курсі додається зошит із розмальовками, наклейками та прописами.