Групи та курси

(заняття проводяться двічі на тиждень)

Вік: 1-2 роки

45 хвилин

Розвиваючі заняття з батьками

Логоритміка, розвиток зв’язного мовлення, логіки, пам’яті, формування і закріплення знань про кольори та форми, кількісні уявлення, елементарний рахунок, фізичний розвиток (дорога здоров’я), знайомство з буквами (поспівки Зайцева), англійська за МАС, розвиток творчих здібностей, пізнаємо навколишній світ.

Вік: 3-4 роки

120 хвилин

Заняття без батьків

Логічні ігри Нікітіних, основи математики, англійська, знайомство з буквами (за кубиками Зайцева), фізичний розвиток, розвиток комунікативних навичок, формування знань про навколишній світ, кольори, фігури, розвиток графічних навичок, дрібної моторики, творчих здібностей, індивідуальний підхід.

Вік: 2-3 роки

45 хвилин

Розвиваючі заняття з батьками

Музичне заняття, пальчикова гімнастика, фізичний розвиток (дорога здоров’я), просторове сприйняття, розвиток моторики, координації рухів, формування знань про кольори, форми, використання методик М. Монтессорі, Г. Домана, творчість (ліплення, малювання пальчиковими фарбами), маленька англійська.

Вік: 4-5 років

120 хвилин

Розвиваючі заняття з батьками

Розвиваємо увагу і пам’ять, мовлення, моторику, логічне мислення, естетичний смак, готуємо руку до письма, робота з кольорами, геометричними фігурами, вчимося читати (за кубиками Зайцева), цікава математика, англійська мова, основи етикету, розширюємо словниковий запас, художньо-естетичний розвиток, абетка безпеки.

Вік: 5-7 років

180 хвилин

Експрес-курс для майбутніх школярів

Цікава математика, готуємо руку до письма, розвиток уваги, пам’яті, логіки, читання, художньо-естетичний розвиток, виконання домашнього завдання, англійська мова, абетка безпеки (знання про правила приватної безпеки), навколо світу (дитяча географія), розвиток зв’язного мовлення, знання про навколишній світ, логічні ігри Нікітіних, експериментальні досліди, подорож у минуле (історія), уроки доброти, закріплення знань про кольори, геометричні фігури, орієнтування в часі, основи етикету.

Клочак Ірина

Закінчила 4 гімназію,  зараз навчаюсь в Луцькому педагогічному коледжі на 4 курсі за спеціальністю вчитель початкових класів іноземної мови( зокрема англійської та німецької мов). Планую поступати в СНУ  за тією ж спеціальністю.

Працювати з дітками для мене одне задоволення. Адже практика в коледжі  почалась з 2 курсу, і я постійно працюю з дітьми.

На наших заняттях триває підготовка до школи. 5-6 рочків поглиблена підготовка до школи, тобто вивчення та повторення букв українського алфавіту, підготовка руки до письма, вивчення та написання букв спочатку друкованих, а пізніше і писаних. Також займаємось математикою, логікою, природознавством і є 15 хв англійської мови. Навчання може проходити по зошиту, який ми узгоджуємо з батьками, відповідно до рівня знань дитини.

4-5 років це також підготовка до школи, але постійно присутні  розвиваючі ігри, за допомогою яких привертається увага дитини до вивчення чогось нового. Також ми плануємо багато експериментів. Адже для дітей це найбільше зацікавлення, захоплення. Кожне заняття проходить по іншому, різноманітне та особливе по-своєму. Тобто немає монотонності до якої всі звикли.

В групі діти адаптуються досить швидко. Тому, що я для дітей вчитель якому можна довірити все, і з дітками я на ти.  Діти досить швидко пристосовуються абсолютно до нових умов, що батьки справді приємно здивовані.

Контакти

null
Якщо у Вас залишилися ще якісь питання, будь ласка зв’яжіться з нами.
Заповніть форму та відправте повідомлення і ми обов’язково відповімо або зателефонуємо Вам якомога швидше.

 

 

Адреса

43024, м. Луцьк,
вул. Чорновола, 44, офіс 108

Телефони

(095) 330 330 8
(097) 330 330 8