Курси OXFORD HEROES

OXFORD HEROES

Курс “Герої Оксфорду” (Oxford Heroes) – сучасний навчально-методичний комплекс, який підходить для дітей 10-14 років, так як має все щоб зацікавити та привернути увагу учнів. Комікси, сучасні тексти та проектні роботи роблять процес вивчення приємним та мотивуючим.

 

IMG_3281Beginner-elementary

Перший рівень курсу відповідає рівню початківець (beginner-elementary). У розділах пропонуються теми країн і національностей, визначні місця різних куточків світу, домашні тварини, сім’я, спорт. Також діти навчаться розповідати про свій будинок, улюблену їжу, школу, музичні вподобання, телебачення, погоду, канікули, одяг та магазини. Граматика охоплює вивчення часів Present Simple / Continuous, Past Simple, вводяться модальні дієслова, правильні та неправильні дієслова, ступені порівняння прикметників.

 

IMG_3287Elementary

Другий рівень курсу Oxford Heroes відповідає рівню вивчення Elementary. Цей підручник охоплює цікаві для підлітків теми: професії, улюблені розваги сучасних підлітків та розваги в давні часи, містичні події, захист навколишнього середовища, кінематограф, здоровий спосіб життя, подорожі. Граматика направлена на детальніше вивчення раніше пройдених часів, вводиться Past Continuous (минулий тривалий час). Структури умовних речень, пасивний стан, герундій, прислівники способу дії та відносні займенники. Кожен розділ завершується творчими завданнями та піснями.

 

IMG_3290Elementary – Pre-Intermediate

Третій рівень курсу Oxford Heroes відповідає рівню Elementary – Pre-Intermediate. Тематика курсу охоплює видатні особистості, майбутнє, життя в космосі, життя молоді в різних країнах, домашні тварини, туризм та подорожі, важливість спорту, життя за кордоном, правила етикету в англомовних країнах. Граматика включає повторення вивчених раніше часів та їх практичне застосування в письмовій та усній мові, також додається Past Perfect Continuous (минулий недоконаний тривалий час) та майбутні часи. Відпрацьовуються всі структури Conditional, Passive, непряма мова, включені нові модальні дієслова, зворотні займенники, невизначені займенники. Кожен урок вміщує творчу роботу, діти вчаться правилам поведінки в суспільстві, ввічливим розмовам, написанню формальних і неформальних листів з усіма необхідними правилами і фразами.